Dlaczego warto do nas dołączyć?


BNP PARIBAS Group Service Center S.A. (GSC) jest spółką technologiczno - finansową, częścią grupy kapitałowej BNP Paribas. GSC jest spółką, która nieustannie się rozwija.


Jeżeli cenisz sobie otwartość, autonomię, kreatywność, atmosferę nastawioną na współpracę, a także chciałbyś razem z nami kreować rozwiązania dla spółek w Grupie BNP to jesteśmy przekonani, że razem zorganizujemy dla Ciebie wymarzone miejsce pracy. W GSC tworzymy przestrzeń, w której możesz realizować swoje projekty, możesz się uczyć, popełniać błędy, bo my wierzymy, że tylko tak mogą powstawać wielkie rzeczy. W GSC każdy pasjonat i wizjoner znajdzie swoje miejsce.

Rozwój


W GSC wiemy jak ważny jest rozwój. U nas możesz kreować swoją karierę od młodszego specjalisty do eksperta/ menadżera. Od samego początku Twojej ścieżki zawodowej będziemy rozwijać Twoje kluczowe kompetencje. Dodatkowo każdy z naszych pracowników ma możliwość udziału w szkoleniach specjalistycznych i miękkich.

Co nas wyróżnia?


Chcemy razem z Tobą stworzyć przyjazne miejsce pracy, dlatego mamy szeroki wachlarz benefitów, z którego każdy coś dla siebie wybierze:

 • możliwość pracy w systemie hybrydowym
 • budżet szkoleniowy
 • opieka medyczna, bogaty pakiet usług dla pracowników i ich rodzin
 • karta sportowa
 • ubezpieczenie grupowe
 • grywalizacja sportowa
 • program poleceń pracowników
 • dofinansowanie różnych inicjatyw ze środków z ZFFŚ dla pracowników
 • spotkania i imprezy integracyjne
 • możliwość korzystania z podziemnego parkingu rowerowego
 • dodatkowe dni wolne

Jesteśmy dla Ciebie interesujący? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.


W GSC wiemy, że czas to pieniądz, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kandydatów, prowadzimy maksymalnie uproszczony proces rekrutacyjny, składający się z dwóch kroków.

Proces rekrutacyjny


Krok pierwszy:
Twój pierwszy krok, bez tego nic się nie zadzieje - wyślij do nas Twoje aktualne cv.

Krok drugi,
Rozmowa rekrutacyjna:

Jeśli Twój profil okaże się dla nas interesujący możesz oczekiwać na telefon od naszego HR biznes partnera, który umówi rozmowę z Tobą i Twoim przełożonym. Wychodzimy z założenia, że spotkanie to szansa dla obu stron na wzajemne poznanie się. Będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie, dotychczasowe osiągnięcia, poprzednie zakresy zadań, ale też chętnie odpowiemy na nurtujące Ciebie pytania.

Czasami zdarza się, że potrzebujemy również sprawdzić Twoje umiejętności przygotowując dla Ciebie jakieś zadanie lub test, ale na pewno Cię o tym wcześniej poinformujemy. Niezależnie od wyniku Twojego spotkania, u nas zawsze możesz liczyć na informację zwrotną. Poinformujemy Cię o zakończonym procesie rekrutacyjnym, jeśli decyzja będzie pozytywna zadzwonimy do Ciebie z ofertą współpracy.

Teraz tylko zostanie podpisanie dokumentów, onboarding i witamy na pokładzie GSC.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: